Вт, 25.06.2019, 09:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Соше-Острівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Форма входу

Історія Соше-Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Історія

Соше-Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Соше – Острівська школа була заснована в 1897 році як церковно-приходська школа.

В 1918 році Соше – Острівська початкова школа.

В 1924 році – Соше – Острівська семирічна школа.

На жаль, дані про вчителів та директорів цих років не збереглися. Лише відомо, що з 1950 року директором школи був Кабрицький Василь Олексійович.

В 1954 році – Соше – Острівська середня школа.

Директором з 1956 року був Терлецький Григорій Григорович та в 1956 році був перший випуск середньої школи, одна з перших випускниць - Криницька Марія Омелянівна, яка після закінчення педагогічного інституту імені Ушинського працювала в цій школі вчителем та завучем до 1993 року.

В березні 1964 році директором був призначений хімік-біолог Погрібний Борис Олексійович, який працював на посаді директора протягом чотирьох років до 1969 року. З 1969 р. директор школи був призначений Новицький Борис Дем΄янович, який працював до 1980 р.

5 травня 1980 р. директором школи був призначений Чайка Іван Іванович, який на посаді перебував протягом 30 років.

В 1997 році школу перейменовано в Соше – Острівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

У вересні 2009 року на посаду директора призначено Богдан Оксану Володимирівну.

За час існування школи було випущено багато випускників, багато з них стали відомими та поважними людьми, це такі як:

Богаченко Михайло Сергійович, закінчив Політехнічний інститут по спеціальності механік-технік, на даний час працює замісником голови Біляєвської райдержадміністрації;

Макогон Леонід Степанович, закінчив університет імені Мечнікова працює інженером – програмістом електронно-обчислювальних систем в Києві;

Берназ Віктор Дмитрович, доктор – професор юридичних наук працював в університеті МВС проректором, а в даний момент працює суддею в місті Одеса;

Шостак Любов Федорівна, працює завучем Одеської школи, вчитель-методист, випустила для 1 – 4 класів методичні рекомендації по веденню уроків логіки з математики.

Багато випускників нашої школи продовжують працювати вчителями в рідній школі, це: директор школи Богдан О.В., вчитель математики Чайка І.І., вчителі початкових класів Загородня В.В. та Ткач Н.І., вчителька англійської мови Богдан А.А., вчителька історії Балан А.В., вчитель фізичної культури Ткач В.В., педагог-організатор Бугера Л.Г., вихователь дошкільної групи Опря О.Г.

Наші координати
Навчальний заклад:
Соше-Острівська ЗОШ І-ІІІст.
Адреса:
Одеська область
Великомихайлівський район
с.Соше-Острівське
вул.Леніна
Телефон: .........
Почтовий ящик
soshe-school@mail.ua
Опитування
Ви:
Всього відповідей: 47
Погода