Сб, 19.01.2019, 20:41

Сайт Соше-Острівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Головна » 2014 » Грудень » 4 » До відома батьків та учнів Соше-Острівської ЗОШ!
До відома батьків та учнів Соше-Острівської ЗОШ!
про проведення природоохоронної акції «Ялинка»

Мета: акція спрямована на поліпшення стану довкілля, збереження озеленення й благоустрою населених пунктів району, природоохоронних та заповідних територій, здійснення екологічного виховання, формування екологічної культури населення та прищеплення любові до природи рідного краю через красу.
Учасники акції: беруть участь учні загальноосвітніх шкіл віком 6-16 років, які усвідомлюють відповідальність людини за стан довкілля, прагнуть конкретними діями зупинити знищення хвойних насаджень.
Акція проводиться за напрямами:
- виставка новорічної флористики «Новорічна композиція»
- виставка-конкурс «Український сувенір»
Оформлення конкурсних робіт: до кожної конкурсної роботи повинна додаватися картка, що містить таку інформацію:
1. Назва роботи
2. Ім.,я, прізвище, по-батькові автора
3. Рік народження
4. Клас, школа, назва гуртка (якщо є)
5. П.І.Б. керівника гуртка
6. Адреса навчального закладу, контактний телефон.
I напрям
Новорічна флористика «Новорічна композиція»
Мета: пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.
Завдання: залучення учнівської молоді до виготовлення зимових букетів з хвойних штучних гілок та природного матеріалу, пропаганда збереження хвойних дерев, залучення дітей до природоохоронної роботи.
Роботи повинні відповідати таким номінаціям:
-стилізована ялинка
-новорічний букет;
-новорічна композиція;
-новорічний вінок;
-сюжетна композиція;
-новорічна картина чи колаж;
-новорічний подарунок

I I напрям
Виставка-конкурс «Український сувенір»
Мета:
- виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва;
- залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва;
-стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік.
Умови конкурсу: на виставку подаються вироби, виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста тощо
На конкурс приймаються роботи:
- зразки традиційних іграшок (ляльки, фігурки людей, тварин, птахів, дзиги, кулі, коні-качалки, калатала, тарахкала, деркачі, вітрячки, брязкальця, фуркала (так звані техніко-механічні іграшки), меблі, посуд (звернути особливу увагу на різноманітний посуд, розписні шкатулки, різноманітні возики-паровозики);
- копії стародавніх іграшок, збережених в родинах протягом декількох поколінь;
- предмети вжитку, шо можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції;
- сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» і виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетення, ткацтва, тощо;
- сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені спільно з батьками та родичами за давніми родинними традиціями (з приміткою «Скарбничка родинної творчості»).

Критерії оцінювання конкурсних робіт:
- оригінальність задуму;
- виразність виробу як зразка української сувенірної продукції;
- відповідність традиціям щодо форм, пластики, колориту;
- збереження ігрової функції (щодо іграшок);
- відповідність ужиткового призначення;
- емоційність образу.
Акція відбудеться 10 грудня.
Переглядів: 314 | Додав: admin5169 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Наші координати
Навчальний заклад: